turgavietė

Panevėžio automobilių turgus – pamėgta vieta ne tik panevėžiečių, Šiaurės Lietuvos gyventojų, bet ir vilniečių, svečių iš kitų miestų ir net – Latvijos. Kiekvieną savaitgalį jis sutraukia dešimtis tūkstančių žmonių. Panevėžio automobilių turguje labai platus parduodamų transporto priemonių ir jų dalių pasirinkimas. Taip pat turguje galima rasti labai įvairių daiktų: prekių vaikams ir paaugliams, jauniems ir pagyvenusiems. Čia prekiaujama sodo technika: žoliapjovėmis, mulčiatoriais, šakų traiškyklėmis, kitais sodo bei daržo įrankiais, naujomis ir naudotomis automobilių dalimis, padangomis, sporto inventoriumi, įvairiausiais naujais ir naudotais baldais. Čia rasite dėvėtos buitinės technikos, motociklininkų, slidininkų aprangos, galėsite įsigyti naujų ir dėvėtų dviračių, ūkinių prekių ir kito inventoriaus.

Apie turgų

Panevėžio automobilių turgus tapo vyrų laisvalaikio praleidimo vieta, ne veltui jis vadinamas vyrų bažnyčia. Bet čia gali sutikti ir moterų, kadangi turguje galima įsigyti įvairiausių drabužių, senovinių servizų, natūraliai rūkytų mėsos gaminių, kaimiškų maisto produktų, šviežios ir rūkytos žuvies, daržovių, vaisių, riešutų, maisto ir kitų prekių tiek sau, tiek savo augintiniams, net knygų, žurnalų, muzikos grotuvų, šviestuvų, ir dar daug, daug visko jums ir jūsų namams. Pavargai – gali užsukti atsigerti kavos puodelio, suvalgyti čebureką, kebabą ar cepelinų porciją, o pasistiprinus tęsti kelionę po pramogų salą – Panevėžio automobilių turgų. Panevėžio automobilių ir sendaikčių turgus Pramonės gatvėje tapo vienu populiariausių panevėžiečių ir miesto svečių tarpe.

Būsite savaitgalį Aukštaitijos sostinėje – būtinai užsukite į Panevėžio automobilių turgų – čia viskas jums ir jūsų namams. Turgus įsikūręs adresu: Panevėžyje, Pramonės g. 12, dirba penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 6 iki 15 val. O prekyba automobiliais vyksta kasdien nuo 8 iki 17 val. Laukiame jūsų…

Darbo laikas

V – VII : 08 – 18 val.

adresas

Panevėžys

Pramonės g. 12